DOMINO Konsumenckim Liderem Jakości 2017 w kategorii „Klamki”

 

KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI to odbywający się od pięciu lat, ogólnopolski program konsumencki, realizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki – niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz Dziennikiem Gazetą Prawną. Zdobywcą złotego godła w kategorii „Klamki” został producent i dystrybutor klamek – firma DOMINO.

Program KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2017 jak co roku zbadał poziom jakości produktów oraz usług obecnych na polskim rynku i wyłonił najlepsze jakościowo marki i ich produkty. W badaniu wzięło udział 12 100 respondentów z dużych miast Polski, a jego weryfikację przeprowadził w sposób niezależny i zewnętrzny Uniwersytet Jagielloński. Badanie zgromadziło opinie aktywnych konsumentów na temat jakości wybranych produktów i usług, a metoda zastosowana w badaniu pozwoliła dowiedzieć się dlaczego dane produkty uznawane są za najlepsze i jakie skojarzenia budzą wśród konsumentów dane marki.

W wyniku badania marki mogły otrzymać, w zależności od zajętego miejsca, złote, srebrne, brązowe godło lub wyróżnienie. Obecna od 30 lat na rynku marka DOMINO zdobyła złoto, a jej produkty zostały uznane przez konsumentów za najlepsze ze względu na jakość, trwałość, przystępną cenę oraz bogatą ofertę produktową. Skojarzenia, jakie budzi marka wśród konsumentów okazały się również jednoznacznie pozytywne, są to: solidność, dobra jakość i ciekawa oferta.

###

Domino to producent oraz ogólnopolski dystrybutor wysokiej jakości produktów wyposażenia wnętrz oraz kreator rozwiązań projektowych dla małych i dużych przestrzeni. Historia marki rozpoczęła się ponad 30 lat temu od projektowania i produkcji okuć drzwiowych oraz klamek, aby pod koniec ubiegłego wieku firma rozwinęła działalność, wprowadzając do swojej oferty coraz to nowe kategorie produktów dla domu.  www.domino.pl

[Best_Wordpress_Gallery id=”23″ gal_title=”2″]