DOMINO Polska nagrodzone w prestiżowym plebiscycie Gwiazdy Biznesu

I miejsce w kategorii średnia firma oraz prestiżowa statuetka dolnośląskich Gwiazd Biznesu 2017 powędrowały do Domino Polska. W Plebiscycie udział wzięło 60 firm, a na uroczystej gali odbywającej się w wyjątkowym miejscu – w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu – udział wzięło aż 500 osób. Galę poprowadził Marcin Prokop.

Organizowany przez Fundusz Regionu Wałbrzysk

iego Plebiscyt Gospodarczy Gwiazdy Biznesu ma rangę jednego z najważniejszych wydarzeń gospodarczych na Dolnym Śląsku. Cieszy się ogromną popularnością skupiając prawdziwe gwiazdy biznesu regionu dolnośląskiego – przedsiębiorców, samorządowców, ludzi kultury, polityków oraz znane osobowości. Kapituła Konkursu miała dużo pracy – o statuetki rywalizowało aż 60 zgłoszonych do konkursu firm, instytucji i samorządów. Jury oceniało je zwłaszcza pod kątem aktywności podejmowanych w 2016 roku.

W tym kontekście niekwestionowanym zwycięzcą w kategorii Średnia Firma okazał się dzierżoniowski producent wysokiej jakości produktów wyposażenia wnętrz oraz kreator rozwiązań projektowych – firma DOMINO. Nagroda ta – jak przyznają organizatorzy – stanowi niekwestionowany dowód wyjątkowości w danej kategorii. Prestiżową statuetkę odebrał Prezes Spółki Eugeniusz Świszcz – To zaszczyt znaleźć się w tak szacownym gronie dolnośląskich przedsiębiorców. Cieszę się z tej nagrody niezmiernie, bo jest ona dla mnie dowodem, że ponad 30-letni wysiłek oraz włożona praca przynoszą wymierne efekty – podsumował.

Na uroczystą galę finałową, która odbyła się w odremontowanej Starej Kopalni w Wałbrzychu przybyło ponad 500 gości z Dolnego Śląska. Program był wypełniony po brzegi atrakcjami, m.in. prezentacją najnowszych modeli BMW oraz degustacją win, a o dobry nastrój uczestników uroczystej gali finałowej Plebiscytu zadbał znany dziennikarz, prezenter i konferansjer Marcin Prokop. Muzyczną oprawę zapewnił natomiast wrocławski zespół Dziubek Band wraz z Natalią Lubrano.

###

DOMINO to producent oraz ogólnopolski dystrybutor wysokiej jakości produktów wyposażenia wnętrz oraz kreator rozwiązań projektowych dla małych i dużych przestrzeni. Historia marki rozpoczęła się ponad 30 lat temu od projektowania i produkcji okuć drzwiowych oraz klamek, aby pod koniec ubiegłego wieku firma rozwinęła działalność, wprowadzając do swojej oferty coraz to nowe kategorie produktów dla domu.  www.domino.pl