Kariera

Kariera

Jeśli nie mamy aktualnie odpowiedniej oferty, ale w przyszłości chciałbyś/chciałabyś pracować w naszym zespole, aplikuj do nas już dziś. Aby Twoja aplikacja znalazła się w naszej bazie kandydatów, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego (wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych) na adres: sekretariat@domino.pl

Praktyki i staże

Osoby, które dopiero rozpoczynają karierę zawodową i pragną zdobywać doświadczenie w nowoczesnej firmie, również prosimy o nadsyłanie zgłoszeń. Odpowiemy w momencie rekrutacji stażystów.

Aktualne oferty

  1. Specjalista ds. social media

    Jeśli bardzo dobrze znasz kanały social media i posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu profilami marek, umiesz tworzyć ciekawe treści zgodnie ze strategią wizerunkową marki oraz masz talent do wyłapywania nowych trendów i do rozpoznawania potrzeb różnych grup docelowych – APLIKUJ.

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie profili brandowych oraz kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
    • Tworzenie treści na profile w social media (Facebook, Instragram, Pinterest, YouTube, Twitter)
    • Angażowanie społeczności wokół profili w social media  poprzez kreowanie i planowanie akcji, konkursów, aplikacji w social media
    • Tworzenie reklam i komunikatów marketingowych do określonych grup odbiorców,
    • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań oraz analizowanie efektywności prowadzonej komunikacji
    • Prowadzenie i optymalizacja kampanii targetowanych i remarketingowych w social media

    Wymagane umiejętności:

    • Znajomość narzędzi analitycznych (np. Brand24, Sotrender, Fastony)
    • Znajomość trendów z zakresu social media,
    • Kreatywność,
    • Lekkie pióro,
    • Zaangażowanie, samodzielność, cierpliwość
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • możliwości rozwoju w pracy dla międzynarodowej organizacji będącej liderem na rynku
    • miłą atmosferę pracy
    • wynagrodzenie stosowne do posiadanych umiejętności
  2. Specjalista ds. marketingu

    Jesteśmy przedsiębiorstwem handlowym z ponad 30-letnią tradycją, wiodącym dystrybutorem klamek, okuć stolarki otworowej , komponentów do produkcji mebli, płytek ceramicznych , ceramiki i armatury łazienkowej , obejmując zakresem działania obszar całej Polski.

    Poszukujemy utalentowanego, wykwalifikowanego pracownika, który dołączy do naszego zespołu na stanowisku SPECJALISTY ds. MARKETINGU.

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie materiałów marketingowych i prezentacji dotyczących oferty handlowej firmy
    • Budowanie świadomości marki wśród odbiorców oraz dbanie o dobry wizerunek firmy
    • Wspieranie realizacji działań marketingowych w mediach społecznościowych
    • Projektowanie, wybór i dystrybucja materiałów marketingowych
    • Utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi
    • Współpraca wewnętrzna z pozostałymi działaniami firmy
    • Koordynowanie akcji promocyjnych oraz eventów

    Wymagania:

    • umiejętność nawiązywania kontaktów branżowych i wykorzystania ich w celu maksymalizacji efektywności względem pełnionych obowiązków
    • wykształcenie wyższe – kierunek marketingowy będzie dodatkowym plusem
    • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wiedza z zakresu marketingu, mediów, reklamy, PR
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • kreatywność i zdolność analitycznego myślenia
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • wysoki poziom samodzielności w działaniach i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
    • możliwość rozwoju, zdobywania wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  3. Grafik

    Jesteśmy przedsiębiorstwem handlowym z ponad 30-letnią tradycją, wiodącym dystrybutorem klamek, okuć stolarki otworowej, komponentów do produkcji mebli, płytek ceramicznych , ceramiki i armatury łazienkowej, obejmując zakresem działania obszar całej Polski.

    Poszukujemy utalentowanego, wykwalifikowanego pracownika, który dołączy do naszego zespołu na stanowisku GRAFIKA.

    • przygotowywanie materiałów graficznych na potrzeby działań on-line (m.in. mailingi, newslettery, bannery, landing page)
    • przygotowywanie plików produkcyjnych i materiałów do druku (DTP)
    • projektowanie i optymalizacja serwisów internetowych (w tym RWD)

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)
    • znajomość trendów z zakresu kreacji materiałów graficznych
    • kreatywność, poczucie estetyki
    • zaangażowanie, samodzielność, cierpliwość
    • umiejętność pracy w zespole
    • dobra organizacja pracy
    • mile widziana znajomość z zakresu web design (HTML/CSS)

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności