Minimalistyczny szyk – szyldy RT

Od jesieni tego roku w naszej ofercie dostępne są nowe szyldy RT. Wyróżniają się prostokątnym kształtem, który świetnie sprawdzi się w połączeniu z nowoczesnymi wzorami klamek.

Klasyczna harmonia w nowej odsłonie

Wyważone proporcje to podstawa przy efektownej aranżacji wnętrz. Istotny jest zarówno kompromis przy doborze kolorów, jak też zachowanie równowagi w wykorzystaniu dodatków, które stanowią przysłowiową „kropkę nad i”.

Klamki okienne nie muszą być nudne – finezja niestandardowych rozwiązań

Diabeł tkwi w szczegółach – kierując się tą prostą zasadą możemy zaaranżować wnętrza w niezwykle pomysłowym i przykuwającym uwagę stylu.

Dobrana para – na co zwrócić uwagę przy wyborze klamki do drzwi

Poszukując odpowiedniego modelu klamki zazwyczaj staramy się dopasować ją do zamontowanych już drzwi. Dlatego pierwszym wnioskiem, jaki nasuwa się przy tym zakupie jest określenie typu naszych drzwi.

Wnętrze w stylu art déco

Druga dekada XX wieku przyniosła wiele nowości w zakresie architektury wnętrz. Na salonach królował wówczas dekoracyjny i finezyjny styl art déco.

Wnętrze z pazurem

Kolory decydują o postrzeganiu wnętrza, nadają mu wyraz i wpływają na nastrój, jaki w nim panuje. Intensywne, żywe odcienie pobudzają do życia i dodają energię do działania. Trzeba jednak uważać, żeby z nimi nie przesadzić.

Jego wysokość loft

Lofty, czyli mieszkania o podwyższonym standardzie urządzone w dawnych pomieszczeniach poprzemysłowych, cieszą się w Polsce coraz większą popularnością.

Dodatki dobrze zgrane w efektowny styl glamour

Wnętrza glamour faworyzują złoto w najczystszej postaci - niechaj lśni, dodaje elegancji i dystyngowania.

Drzwi pod klucz, czyli jak doposażyć klamkę w zamek?

Drzwi zamykane na klucz kojarzymy przede wszystkim z głównym wejściem do domu. Oczywiste jest, że frontowe wejście chcemy skutecznie zabezpieczyć i dlatego wybieramy sprawdzone rozwiązania.

Nostalgiczny styl vintage – przewrotne połączenia sentymentalnych drobiazgów z współczesnością

Styl vintage nie schodzi z piedestału trendów wnętrzarskich już od wielu sezonów. Zapożyczenia z minionych epok cieszą się wśród projektantów i miłośników urządzania wnętrz olbrzymim powodzeniem.

Drzwi otwarte na dobre widoki

Fototapety przysłużyły się projektantom wnętrz intrygującym wzornictwem, wszechstronnymi możliwościami wykorzystania i nieskomplikowanym montażem.
wstecz