Hurtownia Klamek DominoHurtownia Klamek

Z myślą o Kliencie Biznesowym

Jako producenci i dystrybutorzy klamek, swoją ofertę kierujemy także do Firm. Aby zapoznać się z naszą ofertą, zapraszamy do założenia konta i zalogowania się w Twoim panelu Klienta Biznesowego.

Nasza hurtownia klamek oferujemy bogaty wybór klamek o różnym designie, kształtach i wytworzonych z różnego rodzaju materiałów. Nasze klamki posiadają wszelkie atesty i certyfikaty zgodne z polskimi i europejskimi normami, które uprawniają je do wykorzystania w budownictwie. Produkty objęte są gwarancją. W panelu Klienta możecie Państwo liczyć także na dodatkowe rabaty.

Prócz atrakcyjnych cen, oferujemy fachowe doradztwo i niezawodność na lata. Dzięki nam – wnętrza Waszych Klientów staną się dopięte do ostatniej… klamki.

Hurtownia klamek Domino to postawienie na najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Nasza firma jest firmą rodzinną i doskonale wiemy, jak wiele trudu należy włożyć w rozwój biznesu. Dlatego naszym stałym Klientom proponujemy dogodne warunki płatności. Proponowane przez nas okucia budowlane to także gwarancja Waszego spokoju. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient wyszedł od nas zadowolony. Nasz asortyment stale rozbudowujemy, podążając na trendami i sami projektując wysokiej klasy klamki.

Z powodzeniem, od 30 lat podbijamy rodzimy rynek, stając się liderem w naszej branży. Naszymi kluczowymi dystrybutorami są także sieci marketów budowlanych, takich jak OBI, Leroy Merlin, Praktiker, NOMI, czy Brico Marche. W trosce o najwyższy standard, w każdym województwie posiadamy swojego przedstawiciela regionalnego, który zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale i specjalistycznym doradztwem i serwisem proponowanych przez nas produktów.

Wszystkich hurtowników, sklepy, firmy budowlane i stolarskie zachęcamy do zalogowania się w strefie Kontrahenta: http://b2b.domino.pl/ . Dzięki temu macie Państwo dostęp do wszystkich produktów, cen i możliwości stworzonych specjalnie dla Firm. Hurtownia klamek Domino specjalnie dla Państwa stworzyła spersonalizowany pulpit dostępny jedynie dla zalogowanych użytkowników. Zapraszamy do udanych zakupów!

wstecz