Aranżacja wnętrza w stylu glamour

Styl glamour powstał na początku XX wieku jako gloryfikacja kobiecości, bogactwa i luksusu. Początkowo panował w salonach, sypialniach i garderobach, jednak z czasem przeniósł się także do gabinetów, kuchni, a nawet łazienek.

Klamka nie musi być nudna

W obecnych trendach projektowania wnętrz dominuje monochromatyczna prostota, a kluczową rolę w całej aranżacji odgrywają wyszukane dodatki. To właśnie one efektownie, acz subtelnie zdobią przestrzeń, kreując jej unikalny charakter.

Poczuj się bezpiecznie we własnym mieszkaniu

Dom to miejsce, w którym chcemy czuć się bezpiecznie. Odpowiednia ochrona przed potencjalnym włamywaczem, ale także wyraźny podgląd osoby odwiedzającej to elementy, które pozwolą nam zapewnić poczucie bezpieczeństwa.

Wybór klamki do furtki

Wybór odpowiedniej klamki jest bardzo ważnym elementem zwieńczającym harmonijną aranżację nie tylko wnętrz, ale również przestrzeni ogrodowej.

Egzotyczne trendy

Wnętrza w stylu egzotycznym są niezwykle oryginalną propozycją na wprowadzenie do domu świata tropikalnej przyrody. Taka aranżacja tworzy słoneczny klimat wakacyjnej podróży.

Dobierz perfekcyjne klamki do minimalistycznego wnętrza

Świat nowoczesnej architektury wnętrz wypełniają idee sztuki minimalistycznej. Najważniejszym elementem stała się niczym nie zmącona przestrzeń. Prostota, oszczędność formy, geometryczne wzory pozwalają na kreowanie bardzo interesujących aranżacji.
wstecz