Modomo

Modomo

 

Sztuczne światło jest w stanie nadać Twojej przestrzeni charakteru, elegancji, designerskiego pazura, a kiedy zachodzi taka potrzeba – maskuje jej mankamenty i niedoskonałości. Z takiego założenia wyszliśmy budując markę Modomo. Nazwa powstała z połączenia dwóch słów – modnie i domowo. Te dwa przymiotniki do dziś są naszymi wyróżnikami. Design i domowe ciepło uwięzione w jednym produkcie –  w żarówce.

Od 2015 roku oświetlamy Wasze domy, mieszkania i biura za pomocą żarówek, które nie tylko dbają o oszczędność energii, ale przede wszystkim – wyróżniają się swoją niebanalną formą. Naszym celem jest dostarczanie trwałych rozwiązań oświetleniowych do Twojego domu i biura. Modomo oferuje Ci ponadczasowy design w dobrej cenie. Dzięki kreatywnym projektantom i technologom osiągnęliśmy zakładane cele – stworzyliśmy kolekcję żarówek, które są eko i w wyjątkowy sposób znamionują Twoją przestrzeń.

Marka to dzieło polskiej firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem. Oświetlenie Modomo to rozwiązanie, które dedykujemy świadomym i pewnym siebie ludziom. Zaproś nas do siebie, a pomożemy Ci stworzyć świetlaną przyszłość, która zaczyna się nie gdzie indziej, jak w Twoim domu.

 

Kontakt

tel. 74 832 48 00

fax 74 831 80 75