Okucia meblowe

Okucia meblowe

Marka okuć meblowych Domino i systemu szuflad ENO to pokłosie ponad 30-letniej pracy naszej firmy. Kiedy w 2015 roku wprowadziliśmy na rynek pierwsze okucia, byliśmy pewni, że spełniają one najwyższe standardy. Wiedzieliśmy, że tylko zespołowa praca projektantów, inżynierów, technologów, pracowników produkcji i doradców Klienta, jest w stanie doprowadzić nas na sam szczyt.

Stale udoskonalamy nasze rozwiązania. Obserwujemy trendy, stawiamy na wysokiej klasy materiały, a przede wszystkim – słuchamy potrzeb naszych Klientów. Naszym zadaniem jest zdobić i budować trwałą przestrzeń do codziennych obowiązków. Stawiając na okucia meblowe Domino, stawiasz na polskie, sprawdzone i niezawodne rozwiązania.

Byś mógł cieszyć się pięknym wnętrzem, nie możesz zapominać o rozwiązaniach, które są „cichymi” bohaterami efektu końcowego. Ich zadaniem jest pozostawać w cieniu frontów, powodować, że konstrukcja jest stabilna, nowoczesna i trwała. Ułatwiając Ci także codzienne czynności. To one w końcu – stanowią detal, który uzupełnia wyjątkowy finisz. To dla Ciebie, codziennie pracujemy nad tym, aby stawały się coraz doskonalsze. Naszym celem jest dostarczać Ci okucia meblowe, najwyższej klasy.

 

Kontakt

www: domino.pl/okucia