Ranking e-GAZELE BIZNESU 2016 i kolejny sukces DOMINO

Nasza firma po raz kolejny znalazła się w zaszczytnym gronie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm e-commerce w Polsce.

Nowy system szuflad ENO od Domino

Domino zaskakuje nowym systemem szuflad. Dowodzi, że nowoczesne, atrakcyjne wizualnie wzornictwo może iść w parze z funkcjonalnością. ENO to prosty w montażu system szuflad, który zapewnia najwyższy komfort ruchu oraz stabilność i wytrzymałość.

SIĘGNIJ PO NOWOŚCI!

Cieszymy się, że nowy katalog okuć i akcesoriów meblowych trafił do Państwa rąk. Od lat dostarczamy nowe rozwiązania w różnych kategoriach wyposażenia wnętrz.

Kwartalnik Domino 2015

Zapoznaj się z naszym najnowszym kwartalnikiem!

Kolorowe uchwyty meblowe – NOWOŚĆ W DOMINO

Koniec zimy to symbol zmian, dlatego z nadejściem wiosny warto zmienić coś w mieszkaniu. Nie trzeba kupować nowych mebli, by odświeżyć np. kuchnię. Istnieje tańsze rozwiązanie.

Otrzymaliśmy Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play 2014”

Firma DOMINO Sp. j. otrzymała Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play 2014” w ramach programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości, organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą.

Gazele Biznesu - wysoka pozycja firmy Domino!

Gazele Biznesu - to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. W Polsce ranking sporządza dziennik " Puls Biznesu".

Najwyższej jakości uchwyty i wieszaki

Z przyjemnością informujemy, że w naszej ofercie znajdują się uchwyty oraz wieszaki klasy Premium. Produkty zostały zainspirowane najnowszymi światowymi trendami.

Złota jesienna oferta!

Przygotowaliśmy złotą jesienna ofertę - zobacz szczegóły.

Nowość! Uwodzą stylem – podłogi laminowane marki FAUS

Nowoczesne dekory i dożywotnia gwarancja to znak rozpoznawczy nowych podłóg laminowanych hiszpańskiej marki FAUS, których wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest firma Domino.

Domino – znaczący polski akcent na targach fensterbau/frontale 2014

W dniach od 26 do 28 marca firma Domino prezentowała swoje produkty podczas Międzynarodowych Targów Okno Drzwi Fasada w Norymberdze.
wstecz