Siedziba Domino

DOMINO POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo handlowe z ponad 30-letnią tradycją. Od 2002 r. jesteśmy liderem w produkcji i dystrybucji klamek, okuć stolarki otworowej oraz akcesoriów meblowych na polskim rynku. W naszej ofercie posiadamy stylowe klamki, wizjery, zawiasy, zamki, gałki, odbojniki i inne elementy okuć drzwiowych.

Wyroby tworzące ofertę firmy posiadają certyfikaty zgodności z Polską Normą, co oznacza, że są dopuszczone do powszechnego stosowania w budownictwie.

Od początku działalności jesteśmy zorientowani na zaspokojenie potrzeb klientów hurtowych oraz detalicznych. Sprzedaż hurtowa prowadzona jest zarówno w Dzierżoniowie, jak i na terenie całego kraju. Kluczowymi dystrybutorami produktów Domino są sieci marketów budowlanych, takich jak m.in. OBI, Leroy Merlin, Brico Marche, Grupa PSB i inne. Ponadto, w każdym regionie Polski działają przedstawiciele regionalni, którzy zajmują się doradztwem, sprzedażą i serwisem produktów firmy.

W 2010 r. spółka stworzyła markę Wild-Wood, pod którą firma prowadzi produkcję i dystrybucję podłóg naturalnych, podłóg laminowanych i systemów tarasowych WPC. W krótkim czasie Wild-Wood stał się istotnym i docenianym wieloma nagrodami podmiotem na rynku polskim. Od 2013 r. do oferty Wild-Wood dołączył hiszpański producent podłóg laminowanych premium: FAUS. W 2014 r. spółka podjęła się dystrybucji podłóg fornirowanych Par-ky. W 2015 r. Wild-Wood został, również wyłącznym dystrybutorem podłóg laminowanych MODERNA w Polsce. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę podłóg dostosowanych do różnorodnych potrzeb Klienta, a także niezbędne materiały wykończeniowe oraz listwy podłogowe i przypodłogowe.

Uzupełnienie naszej oferty handlowej stanowią profesjonalne urządzenia do malowania oraz agregaty natryskowe – budowlane i drogowe – amerykańskiej firmy GRACO. Prowadzimy zarówno sprzedaż, jak również wypożyczalnię oraz serwis tych urządzeń.

W 2015 roku firma stworzyła i wprowadziła na rynek nową markę  żarówek LED MODOMO,  gwarantującą jej odbiorcom nie tylko możliwość zmniejszenia opłat za prąd elektryczny ale i przyczynienia się do ochrony otaczającego nas Wszystkich środowiska.

Kolejną marką DOMINO POLSKA jest LaVita, pod którą kryją się produkty wyposażenia łazienek - płytki ceramiczne, armatura i ceramika sanitarna.

Poza działalnością dystrybucyjną posiadamy dwa salony wyposażenia wnętrz w Dzierżoniowie i Lubinie o łącznej powierzchni ponad 2000 m2, które są kuźniami inspiracji dla wnętrz naszych Klientów oraz liderami wyznaczającymi trendy w swoich regionach.

Nasz sklep internetowy to miejsce gdzie Klienci mogą nabyć wszystkie produkty z bardzo szerokiej oferty firmy bez wychodzenia z domu.

W 2005 roku firma wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001, co wpłynęło na podniesienia standardów świadczonych usług. To natomiast zaowocowało wyróżnieniem firmy w prestiżowych konkursach, tj. np. Dobry Design czy Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy. Nagroda Dobry Design dotyczy unikatowego wzornictwa oraz precyzji wykonania klamek i podłóg, natomiast Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy to wyróżnienie przyznawane wiarygodnym gospodarczo podmiotom z Dolnego Śląska, wnoszącym istotny wkład w rozwój regionu, stanowiącym wizytówkę jakości, innowacyjności i nowoczesności.

 

wstecz