STANOWISKO

OFERTY PRACY

Jeśli nie mamy aktualnie odpowiedniej oferty, ale w przyszłości chciałbyś/chciałabyś pracować w naszym zespole, aplikuj do nas już dziś. Aby Twoja aplikacja znalazła się w naszej bazie kandydatów, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego (wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych) na adres: sekretariat@domino.pl

PRAKTYKI I STAŻE

Osoby, które dopiero rozpoczynają karierę zawodową i pragną zdobywać doświadczenie w nowoczesnej firmie, również prosimy o nadsyłanie zgłoszeń. Odpowiemy w momencie rekrutacji stażystów.

STANOWISKO

Asystent Działu Sprzedaży - staż

Spółka Domino to prężne przedsiębiorstwo handlowe z 30-letnim doświadczeniem, specjalizujące się w dystrybucji okuć stolarki otworowej.
Własność spółki stanowi także marka Wild Wood, pod którą firma prowadzi sprzedaż podłóg z drewna egzotycznego i laminowanych.

Miejsce Pracy: Dzierżoniów

Niniejsza oferta jest kierowana do osób przedsiębiorczych, otwartych na nowe wyzwania, zdeterminowanych na sukces, energicznych, kreatywnych, lubiących pracę z ludźmi

Opis stanowiska:
- Praca w biurze handlowym Firmy Domino
- Wykonywanie telefonów do Klientów, budowanie oraz utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi Klientami firmy,
- Błyskawiczna reakcja na zmieniającym się rynku sprzedaży
- Wsparcie handlowe osób pracujących w terenie,
- Realizowanie wysyłek
- Obsługa komputera (wypisywanie zamówień, maili do Klientów, wysyłanie cenników, etc)

Od kandydatów aspirujących na stanowisko Asystenta Działu Sprzedaży oczekujemy:

- silnej motywacji do pracy i uśmiechu
- dobrej i pozytywnej komunikacji
- wysokiej kultury osobistej
- otwartości na zmiany, umiejętności nawiązywania relacji z drugim człowiekiem
- wykształcenia minimum średniego
- chęci do nauki nowego i pozytywnej energii

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę po odbytym stażu,
- stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny/premiowy,
- stały pakiet szkoleń,
- możliwość rozwoju w ramach struktur spółki.

Jeśli jesteś osobą, która lubi ludzi i chce mieć bardzo ciekawą pracę w stabilnej i renomowanej spółce – to wyślij do nas swoją aplikację.

Czekamy na osoby ambitne i lubiące wyzwania!

wstecz