Otrzymaliśmy Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play 2014”

krajowa-izba-gospodarcza-fair-play_800

 

Firma DOMINO Sp. j. otrzymała Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play 2014” w ramach programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości, organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą. Celem inicjatywy jest propagowanie idei etycznego postępowania w relacjach biznesowych, zachęcanie innych do kształtowania pozytywnych relacji z lokalnymi społecznościami, a także promocja dbałości o środowisko naturalne. Uroczysta gala przekazania statuetek odbyła się 12 grudnia w Warszawie.

Do tegorocznej edycji plebiscytu przystąpiło 419 firm, które rywalizowały ze sobą w dwunastu kategoriach. Nagrodzone przedsiębiorstwa wyróżniają się szczególną dbałością o zachowanie zasad etycznych w biznesie. Dbają o rzetelność w kontaktach z kontrahentami, współpracują z lokalną władzą dla dobra regionu, nie są im też obce zasady społecznej odpowiedzialności biznesu. Firmy takie stwarzają sprzyjające warunki do efektywnej pracy, wspierają zatrudnionych w rozwoju zawodowym oraz chętnie włączają się w lokalne inicjatywy prospołeczne. ,,Przedsiębiorstwa Fair Play” są doskonałym przykładem na umiejętne łączenie zdolności biznesowych z najwyższymi standardami prowadzenia działalności gospodarczej.

Certyfikat Jakości Biznesu jest potwierdzeniem przejścia dwuetapowej weryfikacji programu, sprawdzającej dogłębnie działalność przedsiębiorstwa pod kątem profilu funkcjonowania, relacji z klientami, partnerami biznesowymi i pracownikami. Druga część weryfikacji opiera się na audytach certyfikacyjnych. Suma punktów przyznanych przez kontrahentów, klientów i audytorów decyduje o przyznaniu tytułu ,,Przedsiębiorstwa Fair Play”.