Oferta salonu firmowego Domino w zakresie płytek ceramicznych obejmuje 1500 kolekcji pochodzących od renomowanych producentów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Jako jeden z pięciu dystrybutorów w Polsce może poszczycić się kolekcją płytek zaprojektowaną przez wybitnego kreatora mody Roberto Cavalli. Gro z oferowanych produktów wykorzystanych zostało do utworzenia 150 inspirujacych aranżacji zajmujących łączną powierzchnię 1200 mkw., czyniąc tym samym ekspozycję największą w regionie.

Atutem salonu firmowego Domino, oprócz bogatego asortymentu, jest kompetentna i zaangażowana obsługa. Wykwalifikowani pracownicy pomagają w wyborze produktów spełniających indywidualne upodobania Klientów. Udogodnieniem, którego nie sposób przecenić jest projekt 3D, wykonywany na życzenie osób zainteresowanych wyposażeniem wybranego pomieszczenia. Projekt przygotowywany jest przez profesjonalnego projektanta, a jego koszt mieści się w cenie zakupionego towaru.

Dlatego, tych którzy planują remont lub wykończenie mieszkania zachęcamy do umieszczenia salonu Domino na liście punktów handlowych wartych odwiedzenia. Natomiast tym, którzy nie dysponują wystarczającą ilością czasu polecamy wirtualny spacer i zakupy w e-sklepie.

Zobacz gdzie jeszcze sprzedajemy:
Płytki Kłodzko, Płytki Ząbkowice, Płytki Wrocław, Płytki Strzelin, Płytki Wałbrzych, Płytki Świdnica, Płytki Legnica. Przykładowe aranżacje: