Inspiracje Domino

Inspiracje Domino

Salony wyposażenia wnętrz Domino to miejsca, w których pomożemy Ci zaprojektować i stworzyć wymarzoną przestrzeń Twojego domu lub mieszkania. Ponad 30 lat działalności na polskim rynku, zbudowało świadomość i siłę naszej marki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że największym wyzwaniem dla osób remontujących lub wykańczających swój dom jest odnalezienie inspiracji. Naszym celem jest spowodować, aby to zadanie stało się dla Ciebie czystą przyjemnością.

Salony Domino znajdują się w dwóch dogodnych lokalizacjach – w Dzierżoniowie i Lubinie. Za sprawą nowoczesnych rozwiązań, przygotowując dla Ciebie projekt, masz możliwość zobaczenia swojej przyszłej przestrzeni w technologii 3D. Współpracujemy z wiodącymi producentami wyposażenia wnętrz. Dostarczamy produkty i technologie, z których sami na co dzień korzystamy. Jako firma z rodzinnymi tradycjami, dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient w naszym salonie, mógł poczuć się jak w domu.

Naszym zadaniem jest znaleźć takie rozwiązania, które spełnią oczekiwania każdego Klienta. Wpiszą się w jego styl, gusta i pożądany efekt końcowy. Sekretem sukcesu jest umiejętność słuchania i rozumienia potrzeb naszych Klientów. Opowiedz nam o sobie i Twoich oczekiwaniach. My poddamy Ci inspiracje i wspólnie stworzymy twoje wymarzone cztery kąty.

 

Kontakt

www: inspiracje.domino.pl