Klamki

Klamki

Aby otworzyć drzwi, najpierw trzeba chwycić za klamkę. Taka myśl przyświecała nam od początków budowania marki Domino. Z powodzeniem produkujemy i zapatrujemy Polaków od ponad 30 lat. Z niewielkiego, rodzinnego przedsiębiorstwa przeobraziliśmy się w lidera na rynku dostarczającego klamki i okucia drzwiowe. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości klamek, które przetrwają lata i miliony szarpnięć.

Wyróżnikiem naszej marki jest szeroki wybór wśród kształtów, kolorów i rodzajów użytych materiałów. Produkujemy zarówno klamki drzwiowe, jak i okienne. Chcemy, aby każdy znalazł produkt, który pasuje do jego wnętrza i wyrażał charakter jego domowników. W trosce o najwyższą jakość, w 2005 roku, wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001.

Projektując klamki, zdajemy sobie sprawę z tego, że prócz oryginalnego designu, liczy się także ich funkcjonalność. Nasze produkty posiadają wysoką klasę odporności na ścieranie oraz wykonane są z trwałych stopów metali. Ponadto, posiadają certyfikat zgodności z PN EN 196, który gwarantuje możliwość stosowania naszych rozwiązań w budownictwie.

 

Kontakt

www: domino.pl/klamki