Klamki do drzwi

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo bogaty wybór klamek. Dysponujemy szerokim wachlarzem kształtów, kolorów i rodzajów użytych materiałów. Koronnymi produktami są klamki do drzwi, odporne na ścieranie i utrzymane w różnorodnej estetyce. W naszym katalogu odnajdziecie Państwo klamki wykonane ze stali nierdzewnej, znalu, mosiądzu, aluminium, szlifowane oraz poddane obróbce galwanicznej.

Klamki do okien

Ponadto oferujemy klamki do okien. Nasze produkty wyróżniają się doskonałą odpornością, niezawodnością i szlachetnym, ponadczasowym pięknem. Dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie odpowiedni kształt i kolor pasujący do swojego wnętrza. Na asortyment udzielamy gwarancji. Klamki produkowane są zarówno przez Domino, jednakże proponujemy także, wybrane modele innych wiodących producentów.

Nasze klamki otwierają każde drzwi, także te do wyobraźni!

Głównymi kategoriami w naszej ofercie są: klamki na dzielonym szyldzie kwadratowym, na dzielonym szyldzie okrągłym, na długim szyldzie, klamki ze stali nierdzewnej, na dzielonym szyldzie slim, gałki, klamki do drzwi zewnętrznych, bramowe, klamki okienne oraz akcesoria.

Jak wybrać odpowiedni model dla siebie? Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę stylistykę drzwi oraz wnętrza. Należy zadać sobie pytanie – na jakim efekcie nam zależy? Chcemy uzyskać nowoczesny design, minimalistyczny look, ekstrawagancki przepych, a może wielkomiejski szyk? O niezawodność – zadbamy my. Klamki to nasz świat. Jesteśmy przekonani, że u nas odnajdziecie Państwo klamki, które otworzą każde drzwi – także i te do wyobraźni. A jak wiemy, tylko ona może nas ograniczać…

Oferujemy, doradzamy i podpowiadamy niezdecydowanym. Proponujemy także porady naszych architektów i projektantów. Firmy chcące nawiązać współpracę zapraszamy do naszej hurtowni klamek, dostępnej także online. Wszystkie produkty przez nas oferowane posiadają certyfikat zgodności z PN EN 196, który uprawnia do stosowania ich w budownictwie. Chwyć za klamkę i zobacz, co kryje się po drugiej stronie naszych drzwi!

wstecz