Faus

Faus

 

Początek Grupy Faus, firmy produkującej pokrycia stosowane w pomieszczeniach, założonej przez Andreasa Faus, datuje się na 1953 rok. Zanim jednak stała się w pełni zintegrowanym zakładem produkcyjnym o powierzchni 700 000 m2, stanowiła niewielką pracownię stolarską,  prowadzoną przez Fausa i jego rodzinę w hiszpańskiej miejscowości Gandia.

Aktualnie za sprawą przełomowych technologii, takich jak Embossed In Register®, InterPlank Design®, MicroBevel®, Multi-Direction Design™ i LongStrip™, firma jest pionierem na rynku podłóg laminowanych. Dzięki liniom służącym do impregnacji, frezowania, prasom melaminującym, oraz liniom do produkcji profili wykończeniowych, tworzymy najwyżej jakości laminowane panele podłogowe, najwierniej oddające szlachetne piękno kamienia, ceramiki i drewna.

Ponad 50-letnie doświadczenie, bazujące na pracy uznanych inżynierów i projektantów o niestrudzonym twórczym zaangażowaniu, zaowocowało szeroką gamą najwyższej jakości produktów, jakie mogą Państwo znaleźć na rynku.

Jako Domino Polska jesteśmy wyłącznym i jedynym dystrybutorem podłóg FAUS w Polsce.

 

Kontakt

email:  fausgroup@fausgroup.com

faus.international