Dobra Marka 2018 dla DOMINO

Już po raz dziewiąty dziennik Rzeczpospolita wydający cykliczny dodatek prasowy Biznes Trendy ogłosił wyróżnienia zatytułowane DOBRA MARKA 2018- Jakość, Zaufanie, Renoma. Jako marce DOMINO jest nam niezwykle miło, iż staliśmy się posiadaczem tego wyróżnienia w kategorii Klamki i okucia drzwiowe. Tę nagrodę pragniemy dedykować wszystkim Naszym Klientom, których stała obecność przez lata oraz zaufanie daje nam największą satysfakcję.

Tytuł DOBRA MARKA przyznawany jest najbardziej rozpoznawalnym, innowacyjnym i rozwojowym markom, które obecne są na polskim rynku. W wyniku analiz osób przyznających wyróżnienia, firma DOMINO zasłużyła sobie na to miano, z czego ogromnie się cieszymy i jest to dla nas siła napędowa do dalszych działań oraz bodziec, by nigdy nie spoczywać na laurach i wciąż poszerzać asortyment oraz dbać o jakość.

Marka DOMINO obecna jest w Państwa domach już od ponad trzydziestu lat. Z małej, rodzinnej firmy staliśmy się liderem rynku klamek oraz okuć drzwiowych, wdrażając innowacyjne technologie i skupiając się na potrzebach klientów. Dziękujemy!