O nas

O nas

Pracujemy zgodnie z normą ISO 9001:2015

Polityka Jakości | Certyfikat ISO 9001:2015

DOMINO POLSKA od ponad 30-stu lat troszczy się o komfort i najwyższą jakość wykończenia polskich domów. Stanowi to dowód, na to, że dla Polaków ważna jest jakość jak i to, że z szerokiej gamy dóbr na rynku potrafią wybrać to, co najlepsze. W oparciu o tradycyjne wartości stosowane w  kierowaniu firmą oraz dzięki nieustannemu wdrażaniu innowacyjnych technologii i skupieniu na potrzebach klientów, z małej, rodzinnej działalności, rozwinęliśmy prężne, wiodące prym na rynku produkcji i dystrybucji klamek oraz okuć drzwiowych przedsiębiorstwo. Z czasem w naszej ofercie umieściliśmy także wizjery, zawiasy, zamki, gałki i odbojniki.

Od  2010 roku jesteśmy właścicielami marki Wild Wood, oferującej szeroki wachlarz podłóg z drewna egzotycznego oraz podłóg laminowanych, a także sprzęt niezbędny do ich montażu, w tym m.in. listwy przypodłogowe i podłogowe . Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wiernej klienteli do oferty dołączyliśmy również profesjonalny sprzęt amerykańskiej firmy GRACO, specjalizującej się w wysokiej klasy urządzeniach do malowania, jak chociażby budowlanych i drogowych agregatach natryskowych.

 

Dbałość inżynierów o fizyczne aspekty elementów konstrukcyjnych naszych produktów, powstających przy udziale atestowanych, ściśle kontrolowanych maszyn, pozwoliły na dopuszczenie  artykułów do powszechnego, wszechstronnego zastosowania w budownictwie. Wysoka jakość materiałowa i użytkowa potwierdzona została certyfikatami zgodności z Polską Normą.

Potrzeba rozwoju i podniesienia standardów usług przyczyniły się do wdrożenia w 2005 roku systemu zarządzania jakością ISO 9001. Owocem działań na rzecz dbania o innowacyjność firmy i przyjazność produktów są liczne nagrody otrzymane w prestiżowych konkursach, w tym nagroda Dobry Design  (za unikatowe wzornictwo i precyzję wykonania klamek i podłóg) oraz Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy, przyznawany rzetelnym i wiarygodnym podmiotom gospodarczym na Dolnym Śląsku, cechującym się jakością i innowacyjnością, stanowiącym najlepszą wizytówkę rozwoju regionu.

Bogata oferta Domino skierowana jest zarówno do klientów detalicznych, jak i hurtowych na terenie całego kraju. Powszechna dostępność naszych  produktów została umożliwiona poprzez współprace z najbardziej znanymi dystrybutorami materiałów wykończeniowych, takimi jak np. popularne markety budowlane, w tym OBI, Leroy Merlin, Brico Marche i inne. W każdym regionie Polski możliwy jest również kontakt z przedstawicielem regionalnym, do którego zadań należy nie tylko sprzedaż, ale również indywidualne doradztwo oraz troska o serwis naszych produktów.

Szczególnie zainteresowanych pełną ofertą firmy zapraszamy do salonów firmowych w Dzierżoniowie i Lubinie, w których to każdy, nawet szczególnie wymagający Klient, znajdzie upragniony wzór drzwi, podłóg, płytek ceramicznych, armatury sanitarnej oraz innych elementów wykończeniowych. Już teraz przekonaj się, dlaczego zaufały nam miliony Polaków i dołącz do grona użytkowników, cenionych od lat produktów Domino. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Otrzymane przez nas nagrody: