Wszystko bez VAT na 5 urodziny Salonu DOMINO

Wszystko bez VAT na 5 urodziny Salonu DOMINO

W trudnym czasie  przychodzi nam świętowanie 5 urodzin naszego Salonu w Lubinie. Te 5 lat to czas wspaniałych doświadczeń i tworzenia wymarzonych wnętrz mieszkań i domów naszych wspaniałych Klientów. To ponad 1200 zrealizowanych projektów łazienek i ponad 10 000 zadowolonych Klientów. Duże inwestycje oraz małe remonty, a realizacja każdej z nich to ogromna radość i satysfakcja. Przed nami wszystkimi trudny okres, ale jesteśmy pewni, że przez kolejne lata będziemy spełniać marzenia naszych Klientów w tworzeniu wymarzonych wnętrz ich domowych ognisk.

W podziękowaniu za ten piękny czas mamy dla Państwa wielką niespodziankę. Z okazji naszych urodzin zapraszamy do skorzystania z promocji – „WSZYSTKO BEZ VAT”. W obu naszych salonach w Lubinie i Dzierżoniowie, składając zamówienie w okresie od 15.04. do 15.05. uzyskujecie obniżenie ceny o VAT na WSZYSTKIE PRODUKTY z naszej oferty – PŁYTKI CERAMICZNE, WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK (MISKI WC, UMYWALKI, BATERIE, ZESTAWY PRYSZNICOWE, KABINY, WANNY I INNE), DRZWI WEWNĘTRZNE I ZEWNĘTRZNE, PANELE PODŁOGOWE I PODŁOGI DREWNIANE A TAKŻE TARASY, FARBY I ELEMENTY DEKORACYJNE TAKIE JAK SZTUKATERIA CZY BETON ARCHITEKTONICZNY.

Dodatkowo nasz najlepszy na rynku darmowy projekt dalej pozostaje darmowy a obsługa doświadczonych i profesjonalnych doradców na niezmiennie wysokim poziomie. Posiadamy duże stany magazynowe co powoduje, że realizacja zamówienia odbędzie się szybko i sprawnie, także z wykorzystaniem naszego transportu lub jeśli to konieczne spedycji.

Nasze Salony pracują z zachowaniem wszystkich środków bezpieczeństwa a dodatkowo bardzo wiele kwestii jesteśmy w stanie zorganizować zdalnie –  TELEFONICZNIE, ZA POMOCĄ POCZTY ELEKTRONICZNEJ CZY SKYPE.

Dodatkowo – aby skorzystać z promocji wystarczy złożyć i potwierdzić zamówienie do 15.05. Realizacja i odbiór towaru może odbyć się w terminie późniejszym.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do naszych Salonów!

Zobacz także: Regulamin Promocji