LaVita

LaVita

 

Kiedy w 2014 roku tworzyliśmy markę LaVita, naszą inspiracją były nowoczesne formy i projekty z  zachodniej Europy, głównie Włoch i Hiszpanii. To założenie jest realizowane do dziś. LaVita sięga po harmonijne formy i wysokiej klasy materiały, po to by móc wykreować dla Ciebie wyjątkową przestrzeń kąpielową. Naszym zadaniem jest dostarczyć Ci produkty o ponadczasowej stylistyce i niebanalnej strukturze.

Chcemy, aby LaVita stała się dla Ciebie synonimem eleganckiej łazienki i komfortowej przestrzeni. Abyś mógł stworzyć łazienkę skrojoną na miarę Twoich oczekiwań, wychodzimy do Ciebie z propozycją wyjątkowego tria, na które składa się armatura, ceramika i płytki. Prostota designu, szlachetne materiały i niezwykła trwałość – to główne wyróżniki naszych linii.

Najistotniejszym celem marki jest wprowadzenie rodzinnego ciepła nie tylko do łazienki ale i do serc naszych klientów, dlatego od 2017 roku nawiązaliśmy stałą współpracę z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religii przy tworzeniu polskich protez serca dla dzieci.

LaVita to marka polskiej firmy o ponad 30-letniej tradycji. Czerpiąc z własnego doświadczenia, chcemy, aby czas, który spędzasz w łazience, był dla Ciebie prawdziwą chwilą odprężenia. Byś odnalazł w przestrzeni swój styl, który wyrazi także Ciebie. Połącz przyjemne z pożytecznym. W końcu nazwa marki LaVita do tego zobowiązuje.

 

Kontakt

tel. +48 885 959 622

email: biuro@lavita.pl

lavita.pl