Malowarki

Malowarki

W 1926 roku, w mieście Minneapolis, w stanie Minnesota powstało przedsiębiorstwo Graco. Dzięki nieprzerwanemu dążeniu do technicznej doskonałości, szybko odniosło niebywały sukces nie tylko na rodzimym, ale także międzynarodowym rynku. Dzięki Domino, malowarki Graco są także dostępne w Polsce. Dzięki nam aplikacja farb, powłok ognioochronnych i gładzi przebiega perfekcyjnie.

Graco to malowanie przez hydrodynamiczny natrysk. Naszym celem jest spowodować, aby Twoja praca była efektywna i efektowana. Chcemy, abyś miał pewność, że stawiając na malowarki z naszego asortymentu, wszelkie prace przebiegną sprawnie, a ich rezultaty będą bezbłędne.

Dzięki zaawansowanej technologii, pracy inżynierów i wielu przeprowadzonym testom, dajemy Ci rozwiązania, które są trwałe, bezpieczne i skuteczne. Tym, co nas wyróżnia wśród dystrybutorów jest przede wszystkim serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Nasi serwisanci są na miejscu awarii w ciągu 24h od zgłoszenia. Na czas naprawy – masz możliwość otrzymania maszyny zastępczej. Więc jeśli malowarka – to tylko Graco.

 

Kontakt

tel. +48 667-944-086

tel. 74/8324806

email: graco@domino.pl

www: malowarki.domino.pl