NOWOŚĆ! UWODZĄ STYLEM – PODŁOGI LAMINOWANE MARKI FAUS

Nowoczesne dekory i dożywotnia gwarancja to znak rozpoznawczy nowych podłóg laminowanych hiszpańskiej marki FAUS, których wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest firma Domino. Prawie 70 wzorów, od klasycznego drewna aż po stylizowany cement czy granit, zadowoli najbardziej wysublimowane gusta.

jadalnia-faus

 

Celem każdego projektu wnętrza jest uzyskanie unikalnej i wyszukanej przestrzeni. Nie da się osiągnąć tego założenia bez odpowiednio dobranej nowoczesnej podłogi. Kolekcja laminowanych podłóg marki FAUS dzięki swojemu ambitnemu wzornictwu prosto z Hiszpanii będzie zwieńczeniem każdej stylowej aranżacji. W ofercie dostępne są trzy linie produktów Tempo, inspirowane naturalnym drewnem, Premium Wood czerpiąca wzory z egzotycznych gatunków oraz Premium Stones & Ceramicsnawiązująca swoją stylistyką do naturalnych kamieni oraz surowców, takich jak beton czy cement. Podłogi marki FAUS uwodzą nie tylko swoim wyglądem, ale także posiadają najwyższą jakość, o czym świadczy dożywotnia gwarancja.


Hiszpański temperament

Hiszpania od lat jest światowym liderem, jeśli chodzi o wzornictwo przemysłowe. Wyszukany smak i proste, ale jednocześnie niebanalne rozwiązania to cechy charakterystyczne hiszpańskich projektantów. Stąd też wywodzi się nowa kolekcja podłóg laminowanych marki FAUS, których wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest firma DOMINO. W trzech liniach dostępnych jest ponad 70 wzorów podłóg od jasnych delikatnych beżów czy szarości takich jak: victorian oak, pasion oak w linii Tempo, po inspirowane ciepłem egzotycznego drewna sangria jatoba oraz torino walnut. Podczas gdy w linii Premium Stones & Ceramics  dekory paneli nawiązują swoim wzornictwem do naturalnych surowców granitu czy trawertynu. Dostępne są również inspirowane industrialnym klimatem podłogi z dekorem cementu. Miłośnicy sielskiej stylistki także odnajdą coś dla siebie: podłogi cottage slate oxfordczy vesiuvio palatino z marmurkowym wzorem przywodzą na myśl wiejski domek w Pirenejach. Premium Stones to niewątpliwie najbogatsza, jeśli chodzi o różnorodność, linia. Jej dopełnienie stanowią czarne panele o różnym nasyceniu ozdobnych elementów takie jak: negro oxid lub negro vulcano.

panele-faus

Dożywotnia gwarancja

Oprócz walorów wizualnych podłogi powinny posiadać również wysokie walory użytkowe. Dlatego przy wyborze paneli należy zwrócić uwagę na klasę ścieralności. Podłogi marki FAUS posiadają najwyższą klasę – AC5, czyli charakteryzują się najwyższą odpornością na ścieranie. Mogą być stosowane nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu jak obiekty publiczne. Dzięki specjalnej hiszpańskiej technologii niektóre z wzorów paneli FAUS są odporne na działanie wody i nie pęcznieją przy ewentualnym kontakcie z nią. Potwierdzeniem najwyższej jakości produktu jest dożywotnia gwarancja na użytkowanie w przestrzeni domowej.

Dystrybutor: Domino Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Spółka komandytowa.