Nowy katalog klamek 2018 – już dostępny!

Nowy katalog klamek 2018 – już dostępny!

W maju nasz zespół Domino ukończył pracę nad nowym katalogiem klamek 2018.

Jest to efekt długich, ale bardzo owocnych prac. W pracach nad katalogiem udział brali różni specjaliści i projektanci, którzy chcąc sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów stworzyli całkiem nowe propozycje, które obecnie są już w sprzedaży.

 

Katalog zawiera zarówno klasyczne, jak i nowoczesne linie okuć́ drzwiowych. Prezentuje on bogatą ofertę̨ wzorów i kolorów, wyznaczając tym samym trendy we wzornictwie klamek.

To co wyróżnia nasze klamki to niebanalny design i ogromna różnorodność, dzięki czemu każdy może znaleźć́ coś dla siebie.

To na co szczególnie chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę to nasza najnowsza, ale i obecnie, najnowocześniejsza kolekcja klamek na rynku; Domino Design to unikalność i innowacja w jednym. To także niebanalny design i wyjątkowe wzornictwo, jakiego nigdy wcześniej nie prezentowaliśmy.

Produkty z kolekcji domino design to nie tylko istotne wyposażenie drzwi, ale także ważna dekoracja wnętrza. Tworząc te rozwiązania, chcieliśmy stworzyć klamki, które będą zachwycać swoim wyglądem, ale także będą bardzo wytrzymałe. Dlatego klamki z kolekcji domino design wykonaliśmy z najwyższej jakości materiałów, dbając o najmniejszy element wykończenia.

Z całą pewnością możemy powiedzieć, że domino design to produkty, obok których nie można przejść obojętnie.

 

Całość kolekcji dostępna jest już na rynku.

Zapraszamy również̇ do zapoznania się z całą ofertą w naszym katalogu.

Katalog można pobrać bezpłatnie >> tutaj<<<